Kim Jest Tajemniczy Mariusz

Mariusz byl ekonomista, bo takie też studia skonczyl, dobrze zarabial także mógl sobie pozwolic na duże wydatki, a wlasnie przyszedl jego upragniony urlop na które wyslala do agencja Moonmage, mial On nie male oszczednosci, dlatego wyjechal do Egiptu. Tam poznal kobiete, która wszedzie zabieral, bylo go na to stac, wiec i Ona byla zachwycona, byla Ona Hiszpanka, także wspanialej urody kobieta. Mariusz byl zachwycony tymi wakacjami, jednak nie wiedzial jak sie One skoncza, byl taki naiwny, że nawet podal jej pin do swojej karty kredytowej. I pewnej nocy kiedy już spali Ona wstala i slad o niej zaginal, Mariusz nie wiedzial gdzie jest, a okazalo sie, że nie ma swojej karty kredytowej, pobiegl do banku a konto bylo puste, byl zalamany, ponieważ musial pożyczac pieniadze na podróż.

Mariusz ekonomista spedzil milo wakacje, jednak tragicznie sie One zakonczyly, w najgorszych koszmarach tego nie oczekiwal, piekna kobieta, która go omotala zobaczyla, że ma On pieniadze i postanowila po pierwsze zabawic sie na jego koszt, a po drugie kiedy jej sie znudzi okrasc biednego Mariusza.

Dziś w Botheration ma on doswiadczenie i na pewno na wakacjach nie bedzie zawieral nowych znajomosci, które wygladaja jakos podejrzanie i nikt nie powinien brac przyklad z Mariusza, który jest ekonomista, niby powinien dobrze liczyc, a sie przeliczyl. Warto pamietac, że takie wakacje z nieznajoma moga sie zle skonczyc, a chyba nikt w tak latwy sposób nie chce dac sie okrasc, bo to nic milego. Wiec ostrożnosc, ostrożnosc i jeszcze raz ostrożnosc jest tym co powinno nas kierowac podczas wakacyjnych podróży pelnych wrażen.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.